Vítejte v Orlických horách

Penzion Acrobat Park se nachází ve Štítech
nedaleko Šumperka. 

Nabízí restauraci, bar a venkovní terasu se sezením, posilovnu, wellness a samozřejmě bezplatné parkoviště,

V penzionu naleznete 11 rodinných pokojů, které se od sebe liší jak velikostí, tak i vybavením.

Na stěnách tzv. Alpských pokojů najdete i autentické až 100 let staré dobové lyže.

Všechny pokoje v penzionu mají psací stůl, terasu s výhledem na bazén, vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, ložní prádlo a ručníky. Nechybí ani šatní skříň.

Penzion Acrobat Park podává kontinentální snídani nebo snídani formou bufetu, kde standardně najdete výběr salámů, šunek, paštik a sýrů, horké párky a vajíčka. Někdy míchaná, někdy vařená, někdy volské oko, vše podle ranní nálady paní kuchařky. :-) Na stole je ovoce a zelenina, müsli, bábovka, makovník či jiné sladkosti. Někdy i palačinky. Káva, čaj, džus, voda a mléko.

Na místě je dětské hřiště, posilovna a wellness. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování a cyklistika. 

V létě zde můžete potkat olympijské vítěze nebo mistry světa. 


Areál nabízí možnost sportování i pro veřejnost. 

Rozsahem a službami je Acrobat Park největším světovým areálem svého druhu. 

Nabízíme jedinečnou atrakci, kterou nikde jinde v ČR nenajdete. Každý si v Acrobat Parku může bezpečně zaskákat na lyžích nebo na snowboardu s dopadem do vody, Zvládne to opravdu každý.

Acrobat Park má kompletní půjčovnu lyžařského vybavení pro skoky do vody.

Vyzkoušet si můžete i profesionální trampolíny, zahrát beach volejbal nebo petanque. Zaskákat si z věže do vody z výšky až 9m nebo jen chodit na slacklinech.

Atrakce najdete i v nedalekém středisku Buková Hora nebo Dolní Morava, kde se mimo jiné můžete projít po nejdelší visuté lávce na světě Sky Bridge

Krásné výhledy Vás čekají i na Kralickém Sněžníku a daleko to od nás není ani na přečerpávací přehradu Dlouhé stráně, která je třetí největší svého druhu na světě.