Acrobat PARK
cs en
+420 737 189 351+420737189351  e-mail  facebook.acrobatpark.cz  youtube
sport

sportMáte-li rádi adrenalin nebo aktivní sporty, tak právě Acrobat Park je ta správná volba pro Vás. U nás si každý může bezpečně vyzkoušet skočit jako Aleš Valenta z můstku do vody. Můstky jsou určeny jak pro lyžaře, tak i snowboardisty. Připraveny jsou pro Vás i profesionální trampolíny.

Pořádání sportovně společenských akcí je každoročním zpestřením letního programu. Některých se můžete účastnit a jinde se například nechat inspirovat světovými sportovci.

V případě, že máte zájem se něco naučit i Vy nebo Vaše dítě, tak je Vám k dispozici velký výběr tréninkových kempů pod dohledem profesionálních trenérů. Každý kemp má bohatý doprovodný program.

Další možnosti sportovního vyžití jsou např. plážový volejbal, skoky do vody z věže, petanque. Pro nejmenší je připraveno dětské hřiště.

Okolí Acrobat Parku je vyhlášené mezi milovníky cyklistiky. Každoročně se zde koná cyklomaraton Rampušák – Vládce Orlických hor pro tisíce závodníků. U nás najdete všechny potřebné cyklo mapy pro váš skvělý výlet nebo trénink.

Okolní krajina je také ideální pro turistické pěší výlety! Acrobat Park leží ve výhodné výchozí poloze pro krátké i delší turistické výlety do centra Jeseníků a Orlických hor!

Určitě si přijdete na své.Olomoucký kraj

RPSnet

PromanPlus

Holba

Transform

Full Tilt

Line

RideOlomoucký kraj

RPSnet

PromanPlus

Holba

Transform

Full Tilt

Line

Ride